تخفیفات شگفت انگیز رو از دست ندین !

ویدئو پروژکتور دید در روز چیست؟

جدیدترین محصولات

ویدئو پروژکتور دید در روز

آیا می‌دانید ویدئو پروژکتور دید در روز چیست؟ شما در بازار با انواع مختلف ویدئو پروژکتور مواجه خواهید شد، طرحی که انتخاب می‌کنید ممکن است از نظر عملکرد و کارایی متفاوت باشد. برای اینکه بدانید بهترین ویدئو پروژکتور دید در روز چیست باید برخی از ویژگی مانند قابل حمل بودن، اتصال و روشنایی (اندازه گیری شده در Lumens) را در نظر گرفت.

بسیاری از مردم به این افسانه عادت کرده‌اند که پروژکتورها فقط در اتاق‌های تاریک کاربرد دارند؛ اما اینطور نیست. پروژکتورها می‌توانند در طول روز که خورشید بسیار داغ است، درست مانند شب کار کنند.

برای این کار شما باید بهترین پروژکتورهایی را که می‌توانید در طول روز استفاده کنید پیدا کنید. این مقاله را بخوانید تا به شما در انتخاب درست کمک کند و بگوییم که ویدئو پروژکتور دید در روز چه ویژگی هایی دارد؟

ویدئو پروژکتور دید در روز

ویدئو پروژکتور دید در روز یک دستگاه خروجی است که تصاویر تولید شده توسط رایانه یا پخش کننده بلوری را می‌گیرد و آنها را ر روی صفحه نمایش، دیوار یا سطح جامد در محیط روشن بازتولید می‌کند.

پروژکتورها مزایای زیادی برای سرگرمی خانگی دارند. به طور کلی، آن‌ها از تطبیق‌پذیری پروژکتورها به عنوان دستگاه تا سلامت چشم بهتر را شامل می‌شوند. با استفاده از ویدئو پروژکتور دید در روز، شما می‌توانید در یک روز آفتابی در فضای باز به تماشای فیلم مورد علاقه خود بنشینید.

مزیت ویدئو پروژکتور دید در روز

مزایای بسیاری برای این مدل از ویدیو پروژکتور وجود دارد که در ادامه برخی از آن‌ها را عنوان خواهیم کرد:

راحتی چشم

‏اندازه بزرگ صفحه نمایش پروژکتورهای دید در روز یکی از مزیت‌های آن برای راحتی چشم است. چشمان شما در هنگام تماشای تصاویر نمایش داده شده از طریق پروژکتورهای دید در روز احساس راحتی بیشتری می کنند.

در پروژکتور‌ها به دلیل تأثیری که نور منعکس شده روی چشم‌ها می گذارد، چشم‌ها احساس راحتی می‌کنند، این برخلاف تلویزیون‌هایی است که از نور ساطع شده استفاده می‌کنند. ‏

عوامل دیگری مانند فاصله بین بیننده و صفحه نمایش نیز  روی راحتی چشم تأثیر می گذارد.

قابل حمل بودن

ویدئو پروژکتور دید در روز نه تنها کوچک هستند، بلکه سبک وزن نیز هستند . شما در صورت نیاز مشکلی برای حرکت با آن ندارید. ‏

ارزش

ویدئو پروژکتور دید در روز دارای فناوری پیشرفته‌ای است. هزینه آن نسبت به فایده فوق‌العاده آن بسیار مقرون‌به‌صرفه است.

ایجاد تصاویر بهتر

به صورتی که تصاویر بسیار بزرگتر ایجاد می‌کند و می‌توان اندازه تصویر را بسیار سریع و آسان تغییر داد.

نکاتی برای تماشای ویدئو پروژکتور دید در روز

 • برای اینکه نتایج بهتری از پروژکتو‌های دید در روز داشته باشید، باید روزهایی را که تاریک است و نور خورشید محدودی دارد را انتخاب کنید. در چنین روزهایی، بسته به شرایط محلی خود، حتی می‌توانید از یک پروژکتور قابل حمل استفاده کنید. حداقل  چیزی که شما در برای استفاده در چنین روزی احتیاج دارید پروژکتوری با روشنایی ۵۰۰ لومن است.
 • مکان‌هایی با سایه بیشتر برای جلوگیری از نور مستقیم خورشید عالی هستند.
 • نکته مهم این است که صفحه نمایش خود را با دقت انتخاب کنید. صفحه نمایش‌های کمی مایل به سفید که براق نیستند بهترین تجربه را ارائه می‌دهند.
 • از صفحه نمایش‌های تیره رنگ خودداری کنید؛ زیرا آن‌ها نور را جذب می‌کنند.
 • محبوب‌ترین گزینه‌ها برای مشاهده در فضای باز صفحه نمایش‌های بادی هستند که اغلب ترکیب مناسبی از رنگ و بافت صفحه نمایش را دارند. ‏

کاربردهای ویدئو پروژکتور دید در روز

می‌توان از ویدئو پروژکتور دید در روز برای گزینه‌های مختلف استفاده کرد. برخی از رایج‌ترین کاربردهای پروژکتورها دید در روز عبارتند از:

 • در کلاس‌های درس

پروژکتورهای آموزشی در مناطق مدرسه برای توصیف یک موضوع خاص برای دانش‌آموزان و شفاف کردن مفاهیم آن‌ها با تصاویر بصری استفاده می‌شوند. ‏

 • در شرکت‌ها

پروژکتورهای سالن کنفرانس همچنین در شرکت‌های بزرگ برای جلسات و ارائه‌ها و کنفرانس‌ها استفاده می‌شوند. ‏

 • در خانه

پروژکتورهای خانگی اغلب به عنوان سینمای خانگی استفاده می‌شوند و به شما این امکان را می‌دهند که هر فیلم یا سریالی را روی یک صفحه نمایش بزرگ با صدای درجه یک ببینید که به شما این حس را می‌دهد که در حال خیره شدن به یک فیلم زنده هستید.

 • در فضای باز

شما می‌توانید در یک روز تعطیل با خرید ویدئو پروژکتور فضای باز با آرامش کامل به دیدن فیلم مورد علاقه خود بنشینید و از یک روز آفتابی لذت ببرید.

چگونگی استفاده از ویدئو پروژکتور دید در روز

برای استفاده از ویدئو پروژکتور دید در روز باید مراحل زیر را انجام دهید.

 • قبل از روشن کردن پروژکتور دید در روز، ابتدا باید کامپیوتر یا تجهیزات ویدئویی را که می‌خواهید استفاده کنید روشن کنید.‏
 • بعد پوشش لنز پروژکتور را بردارید. ‏
 • پس از آن، سیم برق را به ورودی برق پروژکتور وصل کنید. ‏
 • بعد از اتصال به برق،نور پاور پروژکتور را خواهید دید که نارنجی می‌شود. این بدان معناست که پروژکتور برق دریافت می‌کند اما هنوز روشن نشده است. ‏
 • سپس باید دکمه پاور روی پروژکتور را فشار دهید؛ همچنین می‌توانید از کنترل از راه دور برای روشن کردن پروژکتور استفاده کنید. ‏
 • پروژکتور بوق می‌زند و چراغ روشن/ خاموش با گرم شدن به رنگ سبز چشمک می‌زند. چراغ پاور پس از ۵ ثانیه چشمک زن متوقف می‌شود و سبز می‌شود.

برای انتخاب ویدئو پروژکتور دید در روز چه ویژگی‌های را در نظر بگیریم؟

ویژگی‌هایی  که باید پروژکتور دید در روز در فضای باز  داشته باشند، نه فقط زمانی که هوا خوب و ابری است، بلکه زمانی که خورشید با قدرت کامل بیرون می‌آید، می‌تواند موارد زیر باشد.

 • روشنایی

فاکتور کلیدی در انتخاب یک پروژکتور برای استفاده در روز، روشنایی پروژکتور است که بر حسب لومن اندازه‌گیری می‌شود. به عنوان یک قاعده کلی، هرچه لومن پروژکتور شما بیشتر باشد، تصویر نمایش داده شده روشن‌تر خواهد بود.

لومن‌ها نور مرئی را برای منبع نور اندازه می‌گیرند. نور کل بر حسب لوکس اندازه گیری می‌شود. بسته به اندازه تابش شما، برای غلبه بر نور طبیعی خورشید به صدها هزار لومن نیاز دارید. چنین پروژکتورهایی به سادگی وجود ندارند؛ پروژکتور‌های دید در روز دارای این ویژگی‌ هستند.

 • لومن بیشتر

برای پرتاب کردن تصویر، روی صفحه نمایش در طول روز، به لومن بیشتری نیاز دارید.

قیمت ویدئو پروژکتور دید در روز

این روز‌ها خرید ویدئو پروژکتور دید در روز در بازار رشد زیادی داشته است و برای اطلاع از قیمت ویدئو پروژکتور دید در روز، باید عملکرد دستگاه، اطلاعات فنی، برند‌ آن را در نظر گرفت. تمام این عوامل می‌تواند نقش بسیار مهمی در قیمت ویدئو پروژکتور دید در روز داشته باشد؛ همچنین برای اطلاع از قیمت آن‌ها می‌توانید به سایت سلکسون مراجعه کنید.

خرید ویدئو پروژکتور دید در روز

برای یک خرید ویدئو پروژکتور دید در روز مطمئن و با‌کیفیت به صورت آنلاین، می‌توانید از سایت سلکسون اقدام کنید. شما می‌توانید این محصول را از سایت سلکسون با قیمت و کیفیت مناسب با ضمانت کامل خریداری کنید و در کمترین زمان به دست شما می‌رسد.

سخن پایانی

ما در این مقاله به ویدئو پروژکتور دید در روز و همچنین ویدئو پروژکتور دید در روز چه ویژگی‌هایی دارد؟ پرداختیم. شما می‌توانید با‌توجه به بودجه خود برند ویدئو پروژکتور دید در روز مور علاقه خود را به صورت آنلاین از سایت سلکسون تهیه کنید. اگر شما هم از ویدئو پروژکتور دید در روز استفاده کرده‌اید، پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *