امروز دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱
ورود | عضویت

بهترین پروژکتور برای سینمای خانگی در سال 2020

اگر به پروژکتور علاقه دارید، احتمالا در مورد چگونگی تنظیم صحیح آنها از جمله تنظیمات بلور و موارد دیگر کنجکاو خواهید شد.ما می توانیم شما را با نکات مهم برای تنظیمات تصویر و تنظیمات بر روی پروژکتورهای سینمای خانگی آشنا کنیم.

 

بهترین از لحاظ مالی     BenQ HT2050A

ما این پروژکتور را در"سطل پروژکتور ارزان" قرار نمی دهیم، اما بنکیو HT205OA قطعا بهترین ویدیو پروژکتوری است که می توانید با هزینه مناسب آن را تهیه کنید.این پروژکتور تصویر روشن با کنتراست عالی و رنگ های واقعی تولید می کند.همچنین یکی از تنها موتورهای قابل مقایسه با تغییر عمودی لنز است.که تنظیمات را کمی آسان می کند.

ویدیو پروژکتور خانگی

بهترین از لحاظ کیفیت Optoma UHD60     4K      

پروژکتور Optoma UHD60 یکی از اولین پروژکتورها با کیفیت 4K می باشد که واقعا مقرون به صرفه است.

همچنین کنتراست و روشنایی رنگ و کیفیت تصویر عالی را ارائه می دهد.سازگاری HDR دارد اما انتظار نداشته باشید عملکرد بهتر از مدل های بدون HDR داشته باشد.

ویدیو پروژکتور اپسون خانگی

بهترین LCD از لحاظ مالی     Epson 2150

اگر شما مستعد اثر رنگین کمان بر روی لبه های متحرک در یک پروژکتور DLP هستید، پس یک پروژکتور LCD برای شما مناسب است. اپسون ،سینمای خانگی 2150، شاید انعطاف پذیرترین پروژکتور سینمای خانگی باشد که با یک تصویر رنگارنگ روشن و قابلیت های تنظیم پیشرفته مانند بزرگنمایی گسترده تر و تغییر لنز، دیده ایم.

 ویدئو پروژکتور باکیفیت

بهترین از لحاظ کیفیت Optoma HD28 HDR     HDR 

پروژکتور Optoma HD28HDR یکی از ارزانترین پروژکتورهای سازگار با کیفیت HDR است.این پروژکتور دارای تصویر روشن مناسب برای بازی (اگر در بازار به دنبال پروژکتور برای بازی هستید) یا جدید ترین فیلم ها مناسب است.برخلاف نرم افزار پایدار Optoma که ذکر شد، این دستگاه فقط 1080P است و برای محتوای غیر HDR زیاد مناسب نمی باشد.

 ویدئو پروژکتور باکیفیت

بهترین از لحاظ حمل و نقل     ViewSonic M2

اندازه M2 تقریبا به انداره یک کیک است اما همراه با جریان پردازنده و با باتری(اختیاری) گزینه مناسبی برای مهمانی ها می باشد.

 ویدئو پروژکتور قابل حمل

بهترین برای بازی     BenQTH685

بنکیو HT2050A ارزان تر و دارای عملکردی برتر است. اما اگر شما یک گیمر هستید و به دنبال ابزار تخصصی  خود میگردید TH685 ارزش دیدن را دارد.اگر دقت در رنگ برایتان مهم نیست،این پروژکتور می تواند بسیار روشن تر از HT2050A باشد.

 ویدئو پروژکتورارزان

بهترین از لحاظ کیفیت نور     Epson EF_100

پروژکتور EF_100 یک پروژکتور کوچک، بسیار قابل حمل و در همان راستای ViewsSonic M2 است. با این وجود کاملا متفاوت است. این دستگاه به برق متناوب نیاز دارد و به طور قابل توجهی روشن تر است، تقریبا 1.500 لومن نسبت به M2 350.

جالبترین قسمت نور EF_100 است که توسط Microlaser Array Projection Technology اپسون ایجاد شده است.بله ! پرتوهای لیزر این بدان معنی است که هیچ لامپ دیگری جایگزین نمی شود.

 ویدئو پروژکتور باکیفیت

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به سلکسون می باشد .