امروز دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱
ورود | عضویت

جاکنترلی RCS5 مشکی

قیمت و مشخصات جاکنترلی RCS5 مشکی

 نام محصول : جاکنترلی مدل RCS5

رنگ: مشکی

مناسب برای همه ی مکان ها 

جاکنترلی RCS5 مشکی
325,000 تومان
به اشتراک بگذارید ...
نقد و بررسی کالا
مشخصات فنی
کالاهای مرتبط
محصولات جانبی این کالا

با توجه به افزایش استفاده از وسایل صوتی و تصویری در منازل، رستوران ها، و اماکن عمومی دیگر، یکی از مشکلات آزار دهنده گم کردن ریموت کنترل ها در ااینگونه مکان هاست. از این رو می توانید به کمک جاکنترلی سلکسون ریموت کنترل های خود را داخل آن چیده و خیالتان از بابت گم شدن و یا آسیب دیدن آنها راحت باشد. جاکنترلی سلکسون 5 ردیف برای قرار دادن کنترل ها جا دارد و جنس آن از چرم است. همچنین ظاهر آن بسیار ساده و شکیل طراحی شده تا بخش عمده سلیقه مشتریان را در بر گرفته و زینت بخش محیط می باشد.

امروزه تمامی کنسول ها و لوازم دیجیتالی به کنترل از راه دور مجهز شده اند. همین باعث شده تا در خانه ریموت های زیادی روی میز قرار بگیرد. این مسئله باعث شده تا نظم و آراستگی خانه از بین برود. علاوه بر ظاهر، احتمال آسیب دیدن ریموت ها هم افزایش می یابد. آسیب دیدن برخی ریموت ها منظم کردن ریموت ها بهترین راه استفاده از جاکنترلی است. برند سلکسون در زمینه تولید لوازم جانبی فعالیت داشته و یکی از محصولات محبوب این برند جاکنترلی است.

این مدل دارای 5ردیف می باشد که این میزان برای افرادی که کنسول و لوازم زیادی دارند کافی است. شاید برایتان پیش آمده باشد که ریموت تلویزیون را گم کرده و زمان زیادی برای پیدا کردن آن صرف کنید با استفاده از این مدل ریموت هایتان همیشه جای مشخصی قرار دارد. سلکسون برای این مدل از چرم استفاده کرده است. استفاده از این جنس باعث شده تا ظاهر و کیفیت این جاریموتی دو چندان شود و در اثر استفاده باز یا پاره نشود.

در دراز مدت پارچه یا جنس های دیگر فرم اولیه را از دست می دهند. همین باعث شده تا چرم انتخاب بهتری باشد. این مدل به صورتی طراحی شده تا هنگامی که ریموت را درون جا قرار می دهید در اثر سنگینی ،تعادل جا ریموتی از بین نرفته و در نتیجه ریموت هایتان واژگون نشود. شما این مدل را می توانید روی میز تلویزیونتان قرار دهید. این مدل فضای کمی را اشغال می کند. ریموت ها در این محصول به صورتی عمودی قرار می گیرند. شما قادرید ریموت تلویزیون، اسپیلیت و ... را در این جا ریموتی قرار دهید .

ارسال نظر / پرسش در مورد جاکنترلی RCS5 مشکی
CAPTCHA
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به سلکسون می باشد .