تخفیفات شگفت انگیز رو از دست ندین !

بهترین ویدئو پروژکتور برای رستوران و کافی شاپ با قیمت عالی

جدیدترین محصولات

ویدئو پروژکتور برای کافه و رستوران

در دنیای رو به رشد فضای رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌ها، استفاده از تکنولوژی‌های مدرن جهت جلب توجه مشتریان و افزایش تجربه آن‌ها بسیار حائز اهمیت است. یکی از ابزارهای حیاتی در این زمینه، ویدئو پروژکتورها هستند. در این مقاله، بهترین ویدئو پروژکتورها برای کافه و رستوران با قیمت عالی را معرفی خواهیم کرد.

خرید و قیمت بهترین ویدئو پروژکتور برای کافه و رستوران

قیمت بهترین ویدئو پروژکتور برای کافه و رستوران

بهترین ویدئو پروژکتور برای کافه و رستوران را می‌توانید با بهترین قیمت از سلکسون تهیه نمایید. محصولات معتبر و با کیفیتی که اینجا معرفی می‌شوند، بهترین گزینه‌ها برای ایجاد تجربه بصری منحصر به فرد در محیط‌های رستوران و کافه محسوب می‌شوند. برای اطلاعات بیشتر و خرید این ویدئو پروژکتورها، می‌توانید از فروشگاه آنلاین ما بهترین مدل ها را با بهترین قیمت خریداری کنید.

ویدئو پروژکتور اپتما مدل OPTOMA M880X

ویدئو پروژکتور اپتما مدل OPTOMA M880X

۱۷,۱۰۰,۰۰۰ تومان – ۱۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 • ✅تکنولوژی ساخت: DLP
 • ✅وضوح تصویر (رزولوشن) : XGA – ۱۰۲۴*۷۶۸ dpi
 • ✅شدت روشنایی: ۴۰۰۰ انسی لومن
 • ✅نسبت کنتراست: ۲۲,۰۰۰:۱
 • ✅عمر لامپ: ۱۵,۰۰۰ ساعت در حالت اقتصادی
 • ✅درگاه های اتصال: VGA – HDMI – USB-Audio
 • ✅گارانتی: ۱۲ ماه آرتا تصویران

ویدئو پروژکتورها در فضاهای کافه و رستوران به عنوان یک ابزار حیاتی برای ارتقاء تجربه مشتریان به کار می‌روند. یکی از بهترین و مورد توجه‌ترین ویدئو پروژکتورهای موجود در بازار، ویدئو پروژکتور OPTOMA M880X از شرکت اپتما است. این دستگاه با ویژگی‌های فنی برجسته و قابلیت ارائه تصاویر با کیفیت عالی، انتخاب ایده‌آلی برای استفاده در محیط‌های کافه و رستوران محسوب می‌شود.

از جمله ویژگی‌های برجسته این مدل می‌توان به تکنولوژی ساخت DLP اشاره کرد که تضمین‌کننده تصاویر با وضوح بالا و رنگ‌های زنده و واقعی است. وضوح تصویر XGA با رزولوشن ۱۰۲۴*۷۶۸ dpi این ویدئو پروژکتور را از دیگر محصولات توجه‌خاطر جلب می‌کند. شدت روشنایی ۴۰۰۰ انسی لومن نیز باعث می‌شود تا حتی در محیط‌های با نور محیطی بالا، تصاویر با کیفیتی عالی ارائه شوند.

نسبت کنتراست ویدئو پروژکتور OPTOMA M880X نیز با ارقام ۲۲,۰۰۰:۱ به مشتریان اطمینان می‌دهد که تصاویر با حاشیه‌های تیره و روشن و انتقال رنگ‌ها با دقت بالا نمایش داده می‌شوند. و این دستگاه در دسته ای ویدئو پروژکتور آموزشی قرار میگیرد. همچنین، عمر لامپ این ویدئو پروژکتور در حالت اقتصادی تا ۱۵,۰۰۰ ساعت می‌باشد، که نشان از مقاومت و پایداری آن در طول زمان است.

وجود درگاه‌های اتصال متنوع از جمله VGA، HDMI و USB-A امکان اتصال به انواع دستگاه‌ها از جمله لپ‌تاپ‌ها، تبلت‌ها و دستگاه‌های دیگر را فراهم می‌سازد. این امکانات از کاربران محیط‌های کافه و رستوران قابلیت انعطاف پذیری بیشتر در انتخاب منبع ورودی برای پخش تصاویر را می‌دهد.

در نهایت، OPTOMA M880X از گارانتی ۱۲ ماه آرتا تصویران بهره‌مند است که افزون بر کیفیت فنی، اعتماد و اطمینان کاربران را به خود جلب می‌کند. با توجه به این ویژگی‌ها و مزایا، خرید OPTOMA M880X از سلکسون به عنوان یکی از بهترین ویدئو پروژکتورهای برای کافه و رستوران با قیمت عالی توصیه می‌شود.

ویدئو پروژکتور بنکیو مدل BENQ MX560

۱۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان – ۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 • ✅تکنولوژی ساخت: DLP
 • ✅وضوح تصویر (رزولوشن) : XGA – 1024*768 dpi
 • ✅شدت روشنایی: ۴۰۰۰ انسی لومن
 • ✅نسبت کنتراست تصویر: ۲۰۰۰۰:۱
 • ✅عمر لامپ : ۱۵۰۰۰ ساعت در حالت اقتصادی
 • ✅درگاههای اتصال:  HDMI – VGA – SVideo – Video – Audio
 • ✅گارانتی: ۱۲ ماه آرتا تصویران

ویدئو پروژکتور بنکیو مدل BENQ MX560 با قیمت مابین ۱۹,۰۰۰,۰۰۰ تا ۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان، یک گزینه بسیار مناسب برای استفاده در کافه‌ها و رستوران‌ها به حساب می‌آید. این ویدئو پروژکتور با تکنولوژی ساخت DLP و وضوح تصویر XGA – 1024*768 dpi، توانایی ارائه تصاویر با شدت روشنایی ۴۰۰۰ انسی لومن و نسبت کنتراست تصویر ۲۰۰۰۰:۱ را ارائه می‌دهد.

ویژگی مهم دیگر این مدل عمر لامپ در حالت اقتصادی تا ۱۵,۰۰۰ ساعت است، که نشان از مقاومت ویدئو پروژکتور BENQ MX560 در برابر فرسودگی و سایر مشکلات است. این ویدئو پروژکتور با درگاه‌های اتصال گسترده از جمله HDMI، VGA، SVideo، Video و Audio امکان اتصال به انواع دستگاه‌های مختلف را فراهم می‌سازد.

در ادامه، این ویدئو پروژکتور از گارانتی ۱۲ ماه آرتا تصویران بهره‌مند است که اعتماد به کیفیت و عملکرد آن را افزایش می‌دهد. با توجه به مشخصات فنی و مزایای ارائه شده، BENQ MX560 از جمله بهترین ویدئو پروژکتورهای مورد توجه برای استفاده در فضاهای کافه و رستوران با قیمت عالی به شمار می‌رود.

ویدئو پروژکتور اپسون مدل EPSON EB-2250U

ویدئو پروژکتور اپسون مدل EPSON EB-2250U

۷۳,۲۰۰,۰۰۰ تومان – ۷۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 • ✅تکنولوژی ساخت: ۳LCD
 • ✅وضوح تصویر (رزولوشن) : WUXGA – 1920*1200 dpi
 • ✅شدت روشنایی: ۵۰۰۰ انسی لومن
 • ✅نسبت کنتراست: ۱۵,۰۰۰:۱
 • ✅عمر لامپ: ۱۰,۰۰۰ ساعت در حالت اقتصادی
 • ✅درگاه های اتصال:  VGA – HDMI – USB -LAN – AUDIO
 • ✅گارانتی: ۱۲ ماه آرتا تصویران

ویدئو پروژکتور اپسون مدل EPSON EB-2250U، با قیمتی میانگین بین ۷۳,۲۰۰,۰۰۰ تا ۷۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان، یک گزینه بسیار عالی برای کافه‌ها و رستوران‌ها به حساب می‌آید. این ویدئو پروژکتور از تکنولوژی ساخت ۳LCD بهره می‌برد که باعث تولید تصاویر با کیفیت بالا و رنگ‌های زنده می‌شود. وضوح تصویر WUXGA با رزولوشن ۱۹۲۰*۱۲۰۰ dpi این مدل، تصاویر با جزئیات بیشتر و وضوح فوق‌العاده‌ای ارائه می‌دهد.

شدت روشنایی ۵۰۰۰ انسی لومن این ویدئو پروژکتور، باعث تجربه بصری بسیار روشن و واضح در محیط‌های کافه و رستوران می‌شود. نسبت کنتراست ۱۵,۰۰۰:۱ همچنین تضمین می‌کند که تصاویر با حاشیه‌های تیره و روشن به صورت بسیار واضح نمایش داده شوند.

یکی از ویژگی‌های بارز این مدل، عمر بسیار طولانی لامپ در حالت اقتصادی است که تا ۱۰,۰۰۰ ساعت می‌باشد. این امر نشان از پایداری و مقاومت این ویدئو پروژکتور در برابر فرسودگی و نیاز به تعویض مکرر لامپ دارد. و همین دلیل باعث شده است که در دسته ای ویدئو پروژکتور خانگی قرار گیرد.

وجود درگاه‌های اتصال متنوع از جمله VGA، HDMI، USB، LAN و AUDIO امکان اتصال به انواع دستگاه‌ها و منابع مختلف را برای کاربران فراهم می‌سازد.

EPSON EB-2250U از گارانتی ۱۲ ماه آرتا تصویران بهره‌مند است، که این موضوع اعتماد کاربران را به این محصول افزایش می‌دهد. با ویژگی‌ها و امکانات برجسته این ویدئو پروژکتور، خرید و استفاده از آن به عنوان یکی از بهترین گزینه‌ها برای فضاهای کافه و رستوران با قیمت عالی توصیه می‌شود.

ویدئو پروژکتور سونی مدل SONY VPL-DX221

ویدئو پروژکتور سونی مدل SONY VPL-DX221

۲۴,۷۰۰,۰۰۰ تومان – ۲۷,۵۰۰,۰۰۰ تومان
 • ✅تکنولوژی  ساخت:۳LCD
 • ✅وضوح تصویر (رزولوشن):XGA 1024*768 dpi
 • ✅شدت روشنایی:۲٫۸۰۰ انسی لومن
 • ✅نسبت کنتراست تصاویر :۴٫۰۰۰:۱
 • ✅عمر لامپ:۱۰٫۰۰۰ ساعت در حالت اقتصادی
 • ✅درگاه های اتصال:AUDIO-S VIDEO-HDMI-VGA
 • ✅گارانتی:۱۲ ماه آرتا تصویران

ویدئو پروژکتور سونی مدل SONY VPL-DX221 با قیمتی میانگین میان ۲۴,۷۰۰,۰۰۰ تا ۲۷,۵۰۰,۰۰۰ تومان، یک گزینه مطمئن و با کیفیت برای کافه‌ها و رستوران‌ها به حساب می‌آید. این ویدئو پروژکتور از تکنولوژی ۳LCD بهره می‌برد که باعث تولید تصاویر با رنگ‌های زنده و واقعی می‌شود. وضوح تصویر XGA با رزولوشن ۱۰۲۴*۷۶۸ dpi این مدل، تصاویر با جزئیات بیشتر و وضوح مناسبی را ارائه می‌دهد.

شدت روشنایی ۲۸۰۰ انسی لومن این ویدئو پروژکتور، مناسب برای محیط‌های کافه و رستوران است که نور محیطی متوسط دارند. نسبت کنتراست تصاویر ۴۰۰۰:۱ همچنین تضمین می‌کند که تصاویر با جزئیات و کنتراست مناسب نمایش داده شوند.

عمر لامپ در حالت اقتصادی تا ۱۰,۰۰۰ ساعت است، که نشان از مقاومت ویدئو پروژکتور سونی در برابر فرسودگی و نیاز به تعویض مکرر لامپ دارد. این امر می‌تواند هزینه‌های نگهداری را به حداقل برساند.

وجود درگاه‌های اتصال متنوع از جمله AUDIO، S VIDEO، HDMI، VGA امکان اتصال به انواع دستگاه‌ها و منابع مختلف را برای کاربران فراهم می‌سازد.

همچنین، SONY VPL-DX221 از گارانتی ۱۲ ماه آرتا تصویران بهره‌مند است که اعتماد به کیفیت و اطمینان کاربران را نسبت به این محصول افزایش می‌دهد. با ویژگی‌ها و امکانات برجسته این ویدئو پروژکتور، انتخاب ویدئو پروژکتور سونی برای استفاده در فضاهای کافه و رستوران با قیمت مناسب به شدت توصیه می‌شود.

ویدئو پروژکتور شیائومی مدل Formovie R1 Projector

ویدئو پروژکتور شیائومی مدل Formovie R1 Projector

۵۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان – ۵۳,۷۰۰,۰۰۰ تومان
 • ✅تکنولوژی ساخت: LASER
 • ✅وضوح تصویر(رزولوشن): FULL HD – 1920*1080 dpi
 • ✅شدت روشنایی: ۱۶۰۰ انسی لومن
 • ✅نسبت کنتراست تصویر:۳۰۰۰:۱
 • ✅عمر لامپ : ۲۰۰۰۰ ساعت در حالت اقتصادی
 • ✅درگاه های اتصال:  WIFI – HDMI – USB
 • ✅گارانتی: ۱۲ ماه آرتا تصویران

ویدئو پروژکتور شیائومی مدل Formovie R1 Projector با قیمت بین ۵۱,۰۰۰,۰۰۰ تا ۵۳,۷۰۰,۰۰۰ تومان، یک گزینه مبتکرانه و با کیفیت بالا برای کافه‌ها و رستوران‌ها محسوب می‌شود. این ویدئو پروژکتور از تکنولوژی ساخت LASER بهره می‌برد که باعث ارائه تصاویر با کیفیت بالا، رنگ‌های زنده و واقعی می‌شود. وضوح تصویر FULL HD با رزولوشن ۱۹۲۰*۱۰۸۰ dpi این مدل، تصاویری با جزئیات بیشتر و وضوح فوق‌العاده را به نمایش می‌گذارد.

شدت روشنایی ۱۶۰۰ انسی لومن این ویدئو پروژکتور، به کاربر امکان مشاهده تصاویر با روشنایی مناسب حتی در محیط‌های با نور محیطی نسبتاً زیاد را می‌دهد. نسبت کنتراست تصویر ۳۰۰۰:۱ همچنین تجربه دید بهتری را با تصاویر با کنتراست بالا ارائه می‌دهد.

عمر لامپ در حالت اقتصادی تا ۲۰,۰۰۰ ساعت است، که این امر نشان از مقاومت ویدئو پروژکتور شیائومی در برابر فرسودگی و نیاز به تعویض مکرر لامپ دارد. این ویژگی می‌تواند هزینه‌های نگهداری را به حداقل برساند.

وجود درگاه‌های اتصال متنوع از جمله WIFI، HDMI و USB امکان اتصال به انواع دستگاه‌ها و منابع مختلف را برای کاربران فراهم می‌سازد. امکان اتصال به صورت بی‌سیم از طریق WIFI نیز امکانات این ویدئو پروژکتور را تقویت می‌کند.

Formovie R1 Projector از گارانتی ۱۲ ماه آرتا تصویران بهره‌مند است، که اعتماد به کیفیت و اطمینان کاربران را نسبت به این محصول افزایش می‌دهد. با تکنولوژی لیزر و مشخصات برجسته‌ای که ارائه می‌دهد، این ویدئو پروژکتور شیائومی یک انتخاب عالی و نوآورانه برای فضاهای کافه و رستوران با قیمت فوق‌العاده مناسب است.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *